NightBird.cz
Úvod
Řešení
Řešení Web Microsite Design
3D Grafika
3D Galerie Grafika Vizualizace Game Design
Reference Skills Ceník UE4 Kontakt
TVORBA WEBU

RESPONZIVNÍ WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU

Webové stránky

Vytvořím vám poutavé, responzivní, funkční a logicky uspořádané webové stránky s kvalitním obsahem, které přitáhnou kukadla a peněženky vašich potenciálních zákazníků. Navíc váš nový responzivní web bude optimalizován a připraven pro vyhledávače (On-page SEO), ale také pro internetový marketing (SEM).

NASTARTUJTE PODNIKÁNÍ
WEBEM NA MÍRU

Tvořím webové stránky na míru s moderním designem tak, aby splňovali všechny důležité standardy, tzn., aby se správně zobrazovaly na všech zařízeních (responzivní design pro tabety a mobily), ale i ve všech aktuálních internetových prohlížečích (crossbrowser), byly připravené pro vyhledávače z hlediska SEO on-page faktorů a měly validní HTML5 kód bez zbytečných chyb.


Staňte se spolutvůrcem vašeho nového responzivního webu a společně ho uděláme dokonalý dle vašich snů.

CO ROZHODUJE
O KVALITNÍ TVORBĚ WEBU

Správné a jasné zadání a rychlá komunikace během tvorby webu je klíčovou součástí k dosažení perfektního výsledku. O kvalitě webu také rozhoduje fakt, zda si necháte poradit či nikoliv. Společně můžeme probrat vaše představy a potřeby a na základě toho připravit jasný projektový návrh. Jo a nezapomeňme na analýzu.


Vybíráte webovky očima?
Tak jako většina

Tvořím webdesign, který osloví, umí být sexy, je jednoduchý a přehledný, ale přitom čistý. Pokud si dodáte vlastní webdesign a detailní specifikaci, co jak má fungovat, mohu vám ho pouze naprogramovat. Můžete využít mých zkušeností a nechat si zpracovat návrhy a doporučení, jak design vylepšit, aby byl uživatelsky logičtější.

Najdete na webu co hledáte?
Kvalitní obsah je král

Možná už jste někdy slyšeli, že “obsah je král”. Ano, kvalitní textový obsah webu je více jak důležitý. Správně zvolená klíčová slova, nadpisy a sémantika textu napomáhá k lepšímu hodnocení webových stránek, což ovlivňuje jejich pozice ve vyhledávačích, ale také ke zvýšení míry nákupu. Vytvoříme vašemu webu účinné obchodní texty.

Chcete se lišit a být výjimeční?
Připravím vám web na míru

Vytvořím pro vás webové stránky zcela na míru, dle požadavků a zadání, tak aby vše správně fungovalo a vypadalo dokonale a přitažlivě. Váš nový web přizpůsobím obsahu, nikoliv obsah webu. Veškeré prvky webu budou fungovat přesně tak, jak si budete přát, a to bez jakýchkoliv omezení. Váš nový web bude výjimečný a bude se lišit od ostatních.

Chcete levné, ale funkční řešení?
Připravím vám web ze šablony

Web postavený na opensource šabloně (Joomla, Wordpress apod.) jsou dosti rozšířené, uživatelsky přívětivé a celkem snadno spravovatelné. Velká nevýhoda je v tom, že jste nuceni, využívat pouze možnosti šablony a případné úpravy nejsou vždy jednoduché. Šablony načítají i zbytečná data a tím stránky zpomalují, ale i tak lze ze šablony udělat funkční web.

KOLIK WEB NA MÍRU STOJÍ?
KVALITA / ČAS / CENA

Konkrétní odhad ceny za tvorbu webu lze určit až po vyslechnutí vašich požadavků na funkčnost. Velkou roli při stanovení ceny hraje také samotný rozsah webu, tedy celkový počet stránek. O ceně dále rozhoduje, zda si vyberete web na míru nebo web ze šablony.


Kvalita chce čas a čas jsou peníze. Dá se říci, že základní informativní web lze vytvořit od 5 tis. až 10 tis. Kč,-. Ke každému klientu přistupuji individuálně, ale všechny ceny odpovídají náročnosti zpracování webových stránek.

VYBRANÉ REFERENCE
PORTFOLIO

Digito.cz
Digito.cz
Responzivní web na míru
HTML5, CSS3, JS, PHP
Firemní lékař
Firemnilekar.cz
Responzivní web na míru
HTML5, CSS3, JS, PHP

MÁM VAŠI POZORNOST
NAPIŠTE MI...

TĚŠILO MĚ A VĚŘÍM, ŽE SE
BRZY SETKÁME