NightBird.cz
Úvod
Řešení
Řešení Web Microsite Design
3D Grafika
3D Galerie Grafika Vizualizace Game Design
Reference Skills Ceník UE4 Kontakt
NightBird.cz
V jednoduchosti je krása..
NightBird.cz

GRAFIK A FREELANCE, WEBDESIGNER

Grafika kterou si oblíbíte

GRAFIKA

LOGOTYP A MANUÁL TIŠTĚNÁ GRAFIKA WEBDESIGN
Webové stránky, kam se budete rádi vracet

WEB

WEBOVÉ STRÁNKY E-SHOPY MICROSITE
Herní grafika a modely, co vás budou bavit

HRY

3D MODELY TEXTURY GAME DESIGN
Nápady, kterých se nebudete bát

NÁPADY

PROJEKTY KAMPANĚ HRY

TO CO HLEDÁTE JE
DOBRÉ ŘEŠENÍ

Nápady

Každé z mích řešení je převážně stavěno na míru každému z vás. Pokud hledáte kvalitní, funkční a skvěle vypadající řešení, promluvme si o tom. Nenabízím spousty muziky za málo peněz. Každá sranda něco stojí a připravit to správné řešení, vytvořit kvalitní web a poutavou grafiku zabere nějaký čas a čas jsou peníze.

3D GRAFIKA, MODELY
VIZUALIZACE

Grafika

Tvořím grafiku, design a vizualizace ve 3D i pro velmi náročné uživatele. Každý projekt je pro mě výzvou i poučením. Realizuji například návrhy veletržních stánků včetně průletových videozáznamů, 3D animace, či specifické a jinak náročné 3D vizualizace vašich představ.

WEBOVÉ STRÁNKY
MICROSITE

Webové stránky

Poutavý, designově zajímavý, funkční a s kvalitním obsahem, to by měl být web každé společnosti či jednotlivce, kdo chce podnikat v moderním světě, kde rychlý přístup k informacím je základ. Pro větší nebo chcete-li kvalitnější propagaci slouží i takzvané microsite, což je zjednodušeně řečeno web s informace ke konkrétnímu produktu či činnosti.

HERNÍ GRAFIKA
3D MODELY

Herní 3D grafika

Tvořím 3D herní modely budov, zbraní, okolních předmětů a vše co Vás napadne, krom charakterů. Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Součástí modelu je samozřejmě i UV mapa, LODy, geometrické a shadow lody (jsou-li potřeba) a v neposlední řadě i textura.

MÁM VAŠI POZORNOST
NAPIŠTE MI...

TĚŠILO MĚ A VĚŘÍM, ŽE SE
BRZY SETKÁME