NightBird.cz
Úvod
Řešení
Řešení Web Microsite Design
3D Grafika
3D Galerie Grafika Vizualizace Game Design
Reference Skills Ceník UE4 Kontakt
MICROSITE

MICROSITE NA MÍRU

Microsite

Microsite nebo mikro weby slouží jako doplněk k hlavní webové prezentaci a jako prostředek marketingu. Vě většině případů jsou používány k prezentaci specifického okruhu produktů či služeb, souvisejících s hlavním webem. V neposlední řadě mohou sloužit k prezentaci malých firem a podnikatelů.

UŽITEČNÝ MICKRO WEB
NA MÍRU

Vytvořím vám jednoduchý a při tom správně funkční microsite pro službu či daný produkt. Samozřejmostí je responzivní design, který přizpůsobí mikro web všem zařízením. Budete tak mít ty nejdůležitější informace na jednom místě.


Bez spolupráce se k cíli nedostaneme. Dejte mi podklady, informace a čas. Dovedu vás s i vaší novou microsite do cíle.


CO ROZHODUJE O KVALITNÍ
TVORBĚ MICROSITE

Microsite
pro produkt

Máte vybraný specifický produkt a chcete jej efektivně propagovat? K tomu slouží právě microsit. Veškerý obsah je věnován právě danému produktu a rozněž to posiluje váš hlavní web.

Mikroweb
pro službu

Díky mikrowebu pro vaši konkrétní službu získáte nejen kvalitní SEO prvek, který posiluje váš hlavní web, ale i možnost získat nové klienty, kteří zde našli lepší informace než jinde.

Chcete něco víc?
Microsite na míru

Micrositem na míru získáte pečlivě připravený informační kanál s designem přesně dle vašich představ. Meze se takřka nekladou.

Stačí vám standard?
Mikroweb na šabloně

Mikroweb postavený na šabloně vám poskytne standardní přehled o produktu či službě. Jste limitováni akorát designem vybrané šablony.

KOLIK MICROSITE NA MÍRU STOJÍ?
KVALITA / ČAS / CENA

Stejně jako u všeho, tak i přesnou cenu microsite lze říci až po vyslechnutí všech vašich požadavků. Ale dá se říci, že standard je kolem 5tis. korun.

VYBRANÉ REFERENCE
PORTFOLIO

Klára Moseman
KlaraMoseman.com
Responzivní microsite na míru
HTML5, CSS3, JS, PHP
Plán BOZP
PlanBOZP.cz.cz
Responzivní microsite na míru
HTML5, CSS3, JS, PHP

MÁM VAŠI POZORNOST
NAPIŠTE MI...

TĚŠILO MĚ A VĚŘÍM, ŽE SE
BRZY SETKÁME