NightBird.cz
Úvod
Řešení
Řešení Web Microsite Design
3D Grafika
3D Galerie Grafika Vizualizace Game Design
Reference Skills Ceník UE4 Kontakt
NightBird.cz
Vzhled prodává..
DESIGN

WEBDESIGN A GRAFIKA

Webdesign

Nepodceňujte webdesign. Je to častý jev, který mívá fatální následky pro účinnost a přesvědčivost vaší webové prezentace. Pokud potenciální klient nebude nadšen vaší webovou grafikou, pravděpodobně vás ani nepoptá. Víte, o čem mluvím ne? Takže to pojďme změnit. Začneme nadpisem níže.

Investice do kvalitního a funkčního webdesignu se vám určitě vrátí. Mnoho klintů výbírá očima a svou prezentací budujete i důvěryhodnost ve vaší značku.

ZMĚNÍM VÁŠ "vebdyzaj" NA
WEBDESIGN

Responzivní webdesign zajistí, že se webová prezentace bude přizpůsobovat velikosti monitoru. Váš nový web tedy uvidí návštěvníci vždy čitelně a přehledně.


Responzivní webová grafika se aplikuje běžně nejen na webové prezentace, microsity, ale také eshopy. Statistiky uvádí, že cca 40% uživatelů internetu využívá on-line nakupování. Takže chcete přijít o skoro polovinu potenciálních klientů jen proto, že webová grafika vaší prezentace není responzivní? Jasně, že ne.

CO ROZHODUJE O KVALITNÍM
WEBDESIGNU

Připravím skicu webu
i responzivní wireframe

Navrhnu vám skicu webu na základě vašich představ a požadavků. Ujasníme si, jaké prvky by měl webdesign obsahovat, jaký bude rozsah textů, jaké obrázky použijeme, a vůbec, jaká je vaše cílová skupina potenciálních klientů. Pokud máte zpracovaný grafický manuál firmy, budu ho samozřejmě respektovat a držet se jeho zásad. Součástí skici webové grafiky bude také náčrt, jak se jednotlivé prvky budou tzv. škatulkovat pro responzivní zobrazování.

Kreativní webová grafika
nebo se budu držet zadání

Záleží na vás, co ode mne budete očekávat. Buď mě seznámíte se základními fakty a vstupními informace a necháte mě tvořit na základě mé fantazie a kreativity nebo mi předložíte jasné zadání a vaši představu, a toho se budu držet. Jako bonus navíc vám přidám své nápady, postřehy a případně rady nebo co a jak obohatit a udělat lepší, jednodušší a možná i pro oči potenciálních klientů přitažlivější.

Responzivní webdesign
také naprogramuji

Ano, jsem také programátor, takže pro mě není problém vám navržený webdesign připravit pro webové prostředí. Nemám ani problém s naprogramováním responzivní webové grafiky od jiného webdesignera, ale vždy je potřeba nejdříve toto dílo vidět, zhodnotit a teprve pak určit, zda je to dle návrhu reálné.


KOLIK WEBDESIGN STOJÍ?
ZÁLEŽÍ NA POŽADAVCÍCH

Cenu webové grafiky ovlivňuje několik důležitých faktorů. Je třeba si vyjasnit, kolik stránek, podstránek či kategorií webu, ale i detailů produktů, se bude navrhovat. Dále je důležitá kvalita zadání, počet pokusů návrhů, ale i fakt, zda budu navrhovat i responzivní webdesign. Orientačně návrh plně responzivního webdesignu jedné stránky začíná na 3.500,- Kč. Návrh za tuto cenu obsahuje responzivní skicu, wireframe a finální webovou grafiku. Vzhled webu bude navržen minimálně pro tři rozlišení, a to pro PC monitor, tablet a mobilní telefon.


VYBRANÉ REFERENCE
PORTFOLIO

NightBird.cz
Nightbird
Responzivní webdesign na míru
Jednoduchá, čistá a vtipná grafika
Avis
Avis
Responzivní webdesign na míru
Návrh designu firemního webu

MÁM VAŠI POZORNOST
NAPIŠTE MI...

TĚŠILO MĚ A VĚŘÍM, ŽE SE
BRZY SETKÁME